Mark Kool @mark
Roberta Bühler / EPL-Faktikontroll / 13. juuli 2022.
Faktikontroll tõestab väidet kontrollides, et esitatud väide on täiesti korrektne, ent "OTSUSEKS" kirjutab millegipärast "pigem tõde".

Varro Vooglaid: EPL/Delfi teostas mõne päeva eest faktikontrolli minu väite suhtes, et kui Eestis saab bensiini osta hinnaga 2,2 eur/liiter, siis Ungaris saab sama kütuse soetada hinnaga 1,2 eur/liiter. Tuvastati, et minu väide on PIGEM ÕIGE, kuigi järeldusele sõna "pigem" juurde pookimine on parimal juhul tendentslik.
Nimelt kirjutati "pigem õige" seetõttu, et nimetatud hinnaga saavad kütust osta üksnes Ungari numbrimärgiga autod. Mis jäeti aga ütlemata, on see, et ilmselt 99% kütuseostjatest ongi kohalikud inimesed ning tegelikult saavad sama hinnaga kütust osta ka paljud välismaiste numbrimärkidega autode omanikud (mul on selle kohta olemas konkreetne kinnitus).
Ilmselt teeb see EPL/Delfi inimestele palju tuska, et nende poolt palavalt vihatud #Ungari valitsus näitab oma inimeste suhtes üles mõõtmatult suuremat hoolivust kui meie "palavalt armastatud" #sõjaprintsess , kes laiutab käsi ja kinnitab, et valitsus ei saa midagi teha ja seetõttu ka ei plaani midagi teha.
16:29 - 13.07.22
Only people mentioned by mark in this post can reply

Ühtegi kommentaari ei ole veel!

Näib, et ühtegi kommentaari ei ole veel lisatud. Kasutaja Mark Kool postituse kommenteerimiseks kliki ikoonil postituse all