Mark Kool @mark
Samal ajal kui meil valitseb julgeolekukriis ja inimesed ei saa kõrges hinnatõusus enam omadega hakkama, ragistavad kaks võimuparteid #reformierakond ja #keskerakond täiesti vastutustundetult omavahel.

Selle ebanormaalse olukorra illustreerimiseks on tõik, kuidas peaminister Kaja #Kallas (Reformierakond) suhtleb majandusministri Taavi Aasaga (Keskerakond) kirja teel ja meedia vahendusel, esitades talle täiesti absurdseid ülesandeid.

Nimelt soovis Kallas Aasale saadetud kirjas prognoose, milliseks muutub elektrienergia ja gaasi hind aasta ja kahe pärast, ning plaane, kuidas hinnatõusu leevendada.

Aas vastas sellele eile #ETV saates „Esimene stuudio“, öeldes sarkastiliselt, et kui ta teaks täna, millised on energiahinnad kahe aasta pärast, siis oleks ta kas astroloog Igor Mang või maailma rikkaim inimene, mitte minister Kaja Kallase valitsuses.

“Isegi turuosalised ei tea, mis on hind on sügisel, aga 24 kuu prognoosi on mõtet helistada Igor Mangile,” ütles #Aas . “Kui ma teaks, siis ma poleks minister, ma oleks väga-väga rikas inimene.”
14:58 - 21.05.22
Only people mentioned by mark in this post can reply

Ühtegi kommentaari ei ole veel!

Näib, et ühtegi kommentaari ei ole veel lisatud. Kasutaja Mark Kool postituse kommenteerimiseks kliki ikoonil postituse all