Veebilehe pulss.eu kasutamine on lubatud järgmistel tingimustel:

Põhitingimused:

Selle veebisaidi kasutamine tähendab nende tingimustega nõustumist. Kui te ei aktsepteeri neid täielikult, loetakse teie sisenemine sellele saidile ilma loata ja peate selle kohe lõpetama.

  1. Selle saidi kasutamiseks peate olema vähemalt 13 aastat vana.
  2. Te vastutate mis tahes tegevuse eest, mis toimub teie Kasutajanime all.
  3. Te vastutate oma konto turvalise hoidmise eest.
  4. Te ei tohi teisi PULSS kasutajaid kuritarvitada, neid ahistada, ähvardada ega hirmutada.
  5. Te olete ainuisikuliselt vastutav oma käitumise ja mis tahes andmete, teksti, teabe, ekraaninimede, graafika, fotode, profiilide, heli- ja videoklippide, linkide ("Sisu") eest, mille te PULSS teenuses edastate, postitate ja kuvate.
  6. Te ei tohi PULSS lehte muuta, kohandada ega häkkida ega mõnda muud veebisaiti modifitseerida, et ekslikult järeldada, et see on PULSS lehega seostatud.
  7. PULSS liikmetele ("Rämpspost") ei tohi te soovimatuid meilisõnumeid luua ega edastada.
  8. Te ei tohi edastada usse ega viirusi ega ühtegi hävitavat koodi.
  9. PULSS kasutamisel ei tohi te rikkuda oma jurisdiktsioonis ühtegi seadust (sealhulgas, kuid mitte ainult, autoriõiguse seaduseid).

Nende lepingute rikkumine põhjustab teie PULSS konto sulgemise. Ehkki PULSS keelab oma saidil sellise käitumise ja sisu, saate aru ja nõustute, et PULSS ei saa oma veebisaidile postitatud sisu eest vastutada ning sellegipoolest võite te selliste materjalidega kokku puutuda ja kasutate PULSS  teenust omal vastutusel.

Üldtingimused:

Me jätame endale õiguse muuta või lõpetada PULSS teenuse mis tahes põhjusel ilma ette teatamata.

Jätame endale õiguse neid kasutustingimusi igal ajal muuta. Kui muudatused kujutavad endast olulist muudatust kasutustingimustes, teavitame teid e-posti teel vastavalt teie kontol sisestatud eelistustele.

Mis on "oluline muudatus", otsustatakse meie äranägemise järgi, heas usus ning tervet mõistust ja mõistlikku otsust kasutades.

Jätame endale õiguse keelduda ükskõik millisel põhjusel ükskõik millal ja igal ajal teenuse osutamisest.

Võime, kuid meil ei ole kohustust, eemaldada sisu ja kontosid sisaldavaid kontosid, mis on meie enda äranägemise järgi ebaseaduslikud, solvavad, ähvardavad, laimavad, laimavad, roppused või muul moel taunitavad või rikuvad mõne osapoole intellektuaalset omandit või käesolevaid kasutustingimusi.


PULSS teenus võimaldab postitada PULSS hostitud pilte ja teksti välistele veebisaitidele. See kasutamine on aktsepteeritud (ja isegi julgustatud!). Teiste veebisaitide lehed, kus kuvatakse PULSS hostitud andmeid, peavad siiski pakkuma linki PULSS lehele.

Autoriõigused (mis on sinu oma)

Me ei väida, et PULSS teenusele pakutava materjali suhtes kehtivad intellektuaalomandi õigused.

Teie profiil ja üles laaditud materjalid jäävad teie enda omaks. Konto kustutades saate oma profiili igal ajal eemaldada. See eemaldab ka süsteemi salvestatud teksti ja pildid.