Reklaam sulgub sekundi pärast

Humoorikas video: Rapla korvpalliklubi katsetas uut lahendust enne otsustavat play-off mängu

— FOTO: Kuvatõmmis videost

Eesti korvpalli Meistriliiga veerandfinaalseerias võttis neljapäeval toimunud kohtumises Avis Utilitas Rapla koduväljakul 80:74 võidu TalTech/Optibeti üle ning viigistas seeria 2:2 peale.

Seeria otsustav viies mäng peetakse sel pühapäeval (05.05) Tallinnas, TalTechi Spordihoones (17.00).

Rapla meeskond jagas humoorikat videot sellest, kuidas nad valmistuvad otsustavaks viiendaks mänguks.

Teises neljapäeval toimunud kohtumises alistas koduväljakul mänginud Pärnu Sadam kindlalt 87:67 Keila Coolbeti ning pääses 3:2 seeriavõiduga poolfinaali.

Poolfinaali olid juba varem koha taganud tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Maks & Moorits, kes alistasid oma veerandfinaalseeriates 3:0, vastavalt Tallinna Kalev SNABB-i ja Viimsi.

Poolfinaalides lähevad vastamisi Tartu ja Pärnu ning Kalev ja Rapla ning TalTechi otsustava kohtumise võitja.