Meistritiitlile heitlevad kaks ammust rivaali

Anne Põder
, ajakirjanik
Copy
Saab olema põnev. Varasemalt on mõlemad finalistid Järvamaa meistriks tulnud.
Saab olema põnev. Varasemalt on mõlemad finalistid Järvamaa meistriks tulnud. Foto: Dmitri Kotjuh

Järvamaa korvpalli tiitlivõistlustel on juba tavaks saanud, et omavahel madistavad võidu nimel Aravete ja Paide korvpallurid. Erandiks ei saa olema ka täna toimuv finaalkohtumine, kus just need kaks kanget vastamisi lähevad.

Eile Paide E-Piima spordihallis peetud esimeses poolfinaalis võitis võitlusliku ja tasavägise mängu Aravete. Kuigi mäng oli viimase veerandajani vägagi võrdne ja Väätsa meeskond ihkas teha ajalugu, panid aravetelased viimasel kümnel minutil oma paremuse maksma visates 29 punkti väätsalaste 9 vastu. Nii võitsidki nad kokkuvõttes kohtumise 83:67 ja kindlustasid koha finaalis.

Teises poolfinaalkohtumises olid vastamisi Paide Viking Window ja Karksi Kotkad. Seal ei hakanud paidelased riskima ning hoidsid eduseisu enamjaolt kogu mängu vältel. Lõpuvile kõlades näitas tabloo 94:62 edu.